Великомостівський садочок відзначив свій 30-річний ювілей

 26 жовтня 2018 року у Великомостівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) «Соняшник» відбулося святкування 30-річного ювілею від Дня заснування закладу.

      Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Серце кожного, хто хоча б раз завітав до нашого садочку, відчуло любов і затишок, добро і щирість, які тут панують повсюди. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.

        А скільки поколінь вихованців люблячі та турботливі педагоги виплекали й відкрили їм двері у широкий світ – уже й не злічити! Адже дошкільному навчальному закладу виповнилося 30 років!

     День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. 30-річну історію закладу відтворили завдяки старим фотографіям, які зберігаються в архіві садочку. Гості мали змогу оглянути естетично оформлену виставку, на якій були представлені спільні вироби дітей та їхніх батьків та дитячі малюнки.

        Успішному проведенню свята сприяли навіть погодні умови: промайнули по небі хмари і засяяло тепле, лагідне сонечко. Розпочали свято піснею, написаною вихователями садочка. Вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.

     У дитячому садку пам'ятають тих, хто раніше працював у ньому і присвятив себе вихованню дітей. Працівники та вихованці щиро вітали ветеранів праці, а ті, в свою чергу, не стримували сльози спогадів про минулі роки своєї молодості.

    Особливі і теплі слова подяки за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей, ветеранам праці та колективу висловила завідувач садочку Мармаш Надія Богданівна.

    Привітати дошкільний заклад завітали заступник голови Великомостівської міської ради Мармаш Р. М., начальник відділу освіти Великомостівської міської ради Уляк М. В., директор заводу «ТЕПЕЛ», завод, який збудував садочок, депутати Великомостівської міської ради Струк І. М. та Занько М. В., настоятелі місцевих храмів о. Володимир та о. Дмитро, які від щирого серця слали свої найкращі побажання та вручили подарунки для дітей садочка.

        Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Працівники, які працюють у садочку від моменту його відкриття отримали Грамоти Великомостівської міської ради за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку.

       Тож свято вдалося на славу. Шматочок іменинного торта дістався усім присутнім.