Громадські слухання щодо орієнтовного плану рубок та оздоровлення лісів

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо орієнтовного плану рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів на 2019 р. по Великомостівському, Бутинському, Любельському та Низівському, Реклинецькому лісництвах на території Великомостівської міської ради.

На розгляд надається перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів у ДП «Жовківське ЛГ» та ОКС ЛГП «Галсільліс», орієнтовний план проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів постійними лісокористувачами, відомість чергової лісосіки головного користування по Великомостівському, Бутинському, Любельському, Низівському та Реклинецькому лісництвах на території Великомостівської міської ради на 2019 рік, наданий ДП «Жовківське ЛГ» та ОКС ЛГП «Галсільліс».

Громадські слухання відбудуться:

 17 грудня 2018 року о 11:00 год. в приміщенні адмінбудівлі Бутинського старостинського округу, за адресою с. Бутини, вул. Травнева, 18.

17 грудня 2018 року о 15:00 год. в приміщенні адмінбудівлі Двірцівського старостинського округу, за адресою с. Двірці, вул. Незалежності, 12.

18 грудня 2018 року о 11:00 год. в приміщенні адмінбудівлі Реклинецького старостинського округу, за адресою с. Реклинець, вул. Нова, 12.

18 грудня 2018 року о 15:00 год. в приміщенні Народного дому м. Великі Мости, за адресою м. Великі Мости, вул. Шевченка, 9.