Громадські слухання

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

На розгляд подається проект Детального плану території з метою розташування кварталу житлової забудови в районі вул. 1 Грудня в м. Великі Мости, виготовлений відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на підставі рішення Великомостівської міської ради ради №178 від 26.04.2018 року.
Детальний план території розроблений з врахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Розробником виступає ПП «Центр європейського розвитку».
Громадські слухання відбудуться 29 січня 2019р. о 15.00 год. в приміщенні Великомостівської міської ради за адресою м. Великі Мости по вул. Шевченка, 6.
Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно з п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Великомостівської міської ради.
Пропозиції громадськості подаються обгрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.