Громадські слухання

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

На розгляд подається проект Детального плану території для впорядкування забудови в районі будинку № 53а що по вул. Львівській в м. Великі Мости Сокальського району Львівської області виготовлений відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на підставі рішення Великомостівської міської ради №321 від 17.10.2018 року.
Детальний план території розроблений з врахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Розробником виступає ФОП Півторацький Т. М.
Громадські слухання відбудуться 19 лютого 2019р. о 15.00 год. в приміщенні Великомостівської міської ради в м. Великі Мости по вул. Шевченка, 6.
Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно з п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Великомостівської міської ради.
Пропозиції громадськості подаються обгрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.