Місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Відповідно до Розпорядження міського голови, з 18 березня по 18 квітня 2019р. на території Великомостівської громади буде проведено місячник озеленення, прибирання та благоустрою:
1. Всім підприємствам, установам, організаціям та закладам м. Великі Мости, с. Борове, с. Куличків, с. Реклинець, с. Стремінь, с. Двірці, с. Волиця, с. Заріка, с. Бутини, с. Шишаки, с. Пристань, с. Піддовге провести прибирання та благоустрій, впорядкування фасадів, встановлення урн, прибирання закріплених територій.
2. Провести упорядкування та благоустрій русел і берегів річок, каналів, джерел, водойм, в т.ч. ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на берегах річок та прибережних смугах.
3. Організувати та провести Дні довкілля 13 квітня 2019 року із залученням працівників усіх підприємств території, незалежно від форми власності.
4. Провести підсадку дерев у парку, скверах та біля доріг.
5. Директорам шкіл провести навчально – виховні заходи на екологічну тематику.
6. Рекомендувати підприємцям міста (що здійснюють свою діяльність безпосередньо в центрі міста) тематично оформити вітрини до Великодня.
Просимо усіх жителів громади максимально долучатися до цієї ініціативи, свої фото ви можете виставляти у Фейсбук з хеш тегом #зробимонашугромадучистішою