Робоча поїздка міського голови громадою

Вчора, 30 жовтня 2018р. міський голова Ярослав Ройко, з робочою поїздкою відвідав с. Двірці, с. Бутини і с. Пристань, побував у колишніх сільських радах та закладах освіти. Приємно зазначити, що в кожному із закладів кипіла робота і керівники установ також, в робочому одязі, працювали поруч із простими робочими.

В с. Двірці голову зустрів директор Двірцівського НВК Юрій Білецький. Прозвітував про хід роботи з перекриття даху в межах реалізації проекту за кошти інфраструктурної субвенції «Капітальний ремонт будівлі Двірцівського НВК «ЗЗСО І-ІІІст. – ЗДО (дитячий садок)» Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області (дах, фасад). Також директор розповів про те, що на території закладу освіти щорічно висаджують насіння дуба, з метою подальшої висадки 1 – 2 річних сажанців у лісі. Цього року посадили 12 мішків жолудів, це приблизно 500кг. Сажанці, які вже підросли на сусідній ділянці планують частково висадити ще восени, а решту весною.

В с. Бутини в.о. старости Микола Яцишин показав автобусні зупинки в с. Бутини і с. Піддовге, які місцеві мешканці облаштували власними силами, не чекаючи на допомогу, планують її також прикрасити малюнками на зразок автозупинки в с. Двірці. 
Також директор Бутинського НВК Володимир Рехліцький показав, як проводяться роботи по ремонту даху котельні, на які з місцевого бюджету виділені кошти в сумі 300 0000грн.

В приміщенні Пристанського НКВ знаходиться місцевий ФАП, керівник Наталя Грабар розповіла, що воду доводиться приносити вручну, бо через не виконані роботи підрядником, води в крані немає. Спільно з директором навчального закладу Мар’яном Дмитрівим розглянули проектну документацію будівлі, щоб як найшвидше вирішити дану проблему. Разом з тим Микола Яцишин показав гарно облаштовані групи дитячого садочку та чудову криту пісочницю, яку буде встановлено на ігровому майданчику, зроблену руками батьків для своїх діток.

Завдяки якісній роботі усього депутатського корпусу на останній сесії були прийняті важливі рішення: про виділення коштів на облаштування частини автобусних зупинок громади, про виділення коштів на закупівлю та встановлення камер відеоспостереження для підвищення безпеки та порядку в громадських місцях, про виділення коштів на ремонт підвісного моста у м. Великі Мости, про заборону вирубки лісів без погодження громади, шляхом проведення громадських слухань та обговорень, про виділення подарункових наборів до дня Св. Миколая дітям учасників бойових дій та ряд важливих земельних питань.

Звичайно, що як і у багатьох інших громадах проблем є не мало, але лише спільними зусиллями місцевої влади, депутатів, керівників установ та небайдужих мешканців нашої громади, які прагнуть працювати для користі громади та поважати працю інших людей, оберігаючи те, що вже зроблено можна зберегти та примножити те, що робить наше життя комфортнішим та простішим.