У нас переймають досвід

Сьогодні нашу громаду відвідали представники органів місцевого самоврядування Золочівського району, які зараз стоять на порозі об’єднання і мають ряд сумнівів та запитань. Для наших гостей було важливим вивчити методи формування ОТГ на основі досвіду Великомостівської об’єднаної територіальної громади. На початку зустрічі міський голова Ярослав Ройко розповів про переваги, труднощі та результати першого року після об'єднання громади.
Гості відвідали також Великомостівські ясла – сад, оглянули котельню та нову групу садочку. У Двірцівському НВК ЗЗСО І-ІІІст. поспілкувалися з директором закладу Юрієм Білецьким, який розповів про зміни, які відбулись після об’єднання та їх переваги. Цікавились патріотичним вихованням, тому про роботу організації «Пласт» розповіла заступник директора Наталія Глюз. Також цікавим для наших колег виявився візит у Великомостівський заклад охорони здоров’я, де в.о. головного лікаря Ігор Дем’янчук розповів про те, що створення ОТГ дало нові можливості для лікарні, в тому числі вдалося придбати ряд необхідних меблів та обладнання, необхідного для роботи лікарів.
Сподіваємося, що у наших друзів після візиту у нашу громаду залишилося мало сумнівів та з’явився стимул для якнайшвидшого об’єднання та створення потужної громади!

Виїздний семінр "Досвід формування громади на прикладі міста районного значення" організував Львівський ЦРМС, створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» та Мінрегіону України
Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування