Депутатське звернення

                                                                                         Великомостівському міському голові

                                                                                         Ройко Я.Г.

                                                                                         Депутатів Великомостівської міської ради

 

Колективне депутатське звернення

            В зв’язку з необхідністю сталого соціально-економічного розвитку території Великомостівської міської ради, з метою покращення якості надання різних соціальних послуг, враховуючи інтереси мешканців громади для вирішення нагальних проблемних питань Просимо Вас :

  1. Забезпечити прийняття необхідних рішень та проходження процедур для перенесення місця розташування ЦДЮТ Великомостівської міської ради з приміщення по вул. Базарна в приміщення по вул. Шевченка,6. Це дозволить вирішити проблему наповненості груп у Великомостівському закладі (ясла-садок) дошкільної освіти «Соняшник» Великомостівської міської ради, шляхом відкриття нових двох дитячих груп, забезпечити якісніше надання послуг ЦДЮТ, наближенням їх розташування до інших культурних закладів міста Великі Мости та покращення умов їх діяльності;
  2. Забезпечити прийняття необхідних рішень та проходження процедур для перенесення місця розташування Великомостівської міської ради з приміщення по вул. Шевченка,6 в приміщення ЦПМД (Великомостівської  амбулаторії  загальної  практики – сімейної  медицини),  в м. Великі Мости, вул. Львівська 25. Це дозволить створити ( відкрити) в частині приміщень ЦНАП, що розширить кількість та покращить  якість надання адміністративних послуг населенню громади, вирішить проблемні питання компактності розміщення кабінетів Великомостівської міської ради, дасть стимул для проведення капітального ремонту даного приміщення, в тому числі забезпечить якісне виконання завдань покладених на міську раду, створить можливості для діяльності в існуючих кабінетах сесійного залу та кабінету для прийому громадян депутатами;
  3. Забезпечити прийняття необхідних рішень та проходження процедур для перенесення місця розташування ЦПМД (Великомостівської  амбулаторії  загальної  практики – сімейної  медицини) з приміщення по вул. Львівська 25 в приміщення по вул. Сагайдачного,39, для потреб якого необхідно та достатньо орієнтовно 7 кабінетів, які можна обладнати шляхом зменшення кількості палат.

Це дозволить покращити та пришвидшити якість надання медичних послуг, забезпечить компактне близьке розташування двох медичних закладів між собою та лабораторією, покращить взаємодії між усіма ланками медицини нашої громади, дозволить економити бюджетні кошти за рахунок економії фонду оплати праці обслуговуючого та допоміжного персоналу.

Приймаючи таке раціональне та ефективне рішення Ми зможемо вирішити цілу низку актуальних та нагальних проблемних питань розвитку громади. Вважаємо, що дані заходи необхідно розпочати якомога швидше для їх завершення до опалювального сезону.

Дане звернення-пропозицію Просимо опублікувати на офіційному сайті Великомостівської міської ради, офіційній сторінці Великомостіської міської ради в мережі фейсбук, розмістити на інформаційних стендах зазначених у зверненні установах, закладах та довести до відома громадськості з метою отримання пропозицій та вивчення громадської думки.

              14 травня 2019 року

Депутати Великомостівської міської ради:

Кісілевич Р. Ю.

Абрашітов В. Б.

Гриців В. Р.

Більо С. Д.

Кірик Ю. І.