Конкурс на заміщення вакантних посад

Великомостівська міська рада Сокальського району, Львівської області

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І-ї категорії по питаннях  забезпечення та організації роботи депутатських комісій ради:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного   спрямування, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше одного року, вільне володіння комп’ютерною технікою, комунікативні навички.

На заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу :

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільне володіння комп’ютерною технікою.

На заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу на час декретної відпустки:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше одного року, вільне  володіння комп’ютерною технікою.

На заміщення вакантної посади начальника відділу економіки та інвестицій:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним    рівнем магістра; стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільне володіння комп’ютерною  технікою.

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним   рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи не менше одного року, вільне володіння   комп’ютерною технікою.

На заміщення вакантної посади спеціаліста І- ї категорії відділу економіки та інвестицій:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння комп’ютерною технікою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення в газеті «Голос з-над Бугу» від 14.03.2019р.  

Додаткова інформація, щодо надання переліку документів на  конкурс,  основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: Львівська область, Сокальський район, місто Великі Мости, вулиця Шевченка, 6. Тел. (03257) 6-44-91.