Великомостівщина відсвяткувала День міста - День громади

В літній, святковий день, 28.07.2019р. місто над Ратою, з чудовою та мальовничою природою та вся Великомостівська громада відзначила своє свято.  Цьогоріч вперше було вирішено провести святкування під назвою «День міста – День громади», оскільки до Великих Мостів після створення об’єднаної територіальної громади доєдналися ще 11 населених пунктів, хотілося щоб максимальна кількість людей долучилася до заходів.

Розпочалося святкування з виступу учасників художньої самодіяльності громади та керівників народних домів та вітального слова міського голови Ярослава Ройка, поруч розташувалася виставка народних промислів, організована працівниками бібліотек громади та Великомостівським центром дитячої та юнацької творчості. Жителі та гості громади також могли відвідати виставку військової техніки, яку можна було оглядати як ззовні, так і з середини, відчути всю її велич та міць.

В рамках святкування також відбулися спортивні змагання: шаховий та тенісний турніри, змагання по веслуванню на байдарках, юнацький турнір громади з міні футболу.

Цікавою родзинкою спортивних змагань були перегони на самокатах, в яких брали участь дітки віком 4 – 6 років та роликах, вік учасників 7 – 12 років. Юні спортсмени мали подолати дистанцію з перешкодами та пішохідним переходом на час, змагалися завзято, за що отримали гарні подарунки.

Після закінчення всіх спортивних змагань переможці були нагороджені міським головою грамотами та грошовими преміями, також були відзначені кращі працівники КП «ЖКГ» та жінки - волонтери, які доглядають квітник в центрі міста.

Концертну програму продовжив легендарний гурт «Ватра» 80-их, усі з радістю підспівували знайомі та невмирущі пісні, артисти розповідали деякі історії з життя гурту та щедро жартувати з публікою, на що люди вдячно аплодували та не відпускали співаків зі сцени.

Пізніше розпочалася розважальна програма більше націлена на молодь, запальні танці та пісні місцевих «зірочок» з концертом, який задумувався, як місцеве «Євробачення» отримали гарячу підтримку та оплески.

На сцені їх змінив MC SKURATOFF, розпочався фестиваль фарб Holi Color Fest з запальними іграми та забавами, усі охочі, а їх виявилося чимало, посипали одних одного кольоровими фарбами, ведучий влаштовував цікаві флеш – моби та розваги. Справжнім сюрпризом, який викликав найбільш масову участь всіх присутніх став виступ мега популярного «Дзідзя». Усі думали – гадали, чи це справжній «Дзідзьо», чи ні (то таємниця ;-)) але це не завадило усім виспівувати, танцювати, стрибати та відриватися на повну.

Свято продовжив виступ гурту «RockOns», солістом якого є наш земляк, родом із Великих Мостів Михайло Роса. Він є кумиром для багатьох молодих людей, його виступ був організований з метою мотивувати нашу молодь бути активною, проявляти позитивні ініціативи, брати участь у житті громади, робити зміни і знати, що якщо у людини є мета та мрія, ніщо не може стати на заваді.

Завершила свято запальна дискотека просто неба, на якій розважалися найбільш стійкі та активні, тому що день видався насиченим та багатим на події.