Вітання!

Днями наші позашкільники відзначили своє професійне свято, щиро вітаємо усіх працівників та діток, які відвідують цю захоплюючу та цікаву країну знань, розваг та нових відкриттів!

Шановні позашкільники! Кожного дня ви творчо підходите до своєї роботи, з повагою та любов'ю працюєте з дітьми, плекаєте творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуєте та розвиваєте юні таланти.
Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську молодь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Дорогі позашкільники, дай Боже, вам людей на життєвому шляху хороших, очей допитливих, достойних умов праці, натхнення у вашій роботі, здоров’я міцного, миру вашим родинам та всій Україні!
Нехай кожен день наповниться радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей. Дитинство – це весела і безтурботна пора в житті кожної дитини. Бажаємо вам, щоб у вашому житті все так і було, весело і безтурботно.

Моє позашкілля! Моя ти родино!
Моя ти весела маленька країно!
Для нас ти є місцем крилатої мрії,
Тут зріють таланти, міцніють надії.
Моє позашкілля ! Це – казка, це – мрія!
Ніколи не згасне у серці надія.
Все буде найкраще і зможем ми з вами
Прославить країну своїми ділами.
Тут пошук нового, пробудження думки,
І ще – це довіра і дружні стосунки.
Батьки, педагоги, гурток і дитина
Усі ми велика і дружня родина.